Historia firmy

Jesteśmy polską firmą rodzinną

Historia powstania naszej firmy wiąże się nierozerwalnie z Warszawską Pragą, a konkretnie z zabytkową kamienicą przy ul. Markowskiej, mieszczącą się vis a vis dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek “Koneser”.

We wspomnianej już kamienicy, tradycja sprzedaży wyrobów wędliniarskich, została zapoczątkowana już w czasach przedwojennych.

Pomimo upływu lat i zmieniających się właścicieli, profil działalności sklepu pozostał bez zmian. Zaintrygowani historią sklepu, postanowiliśmy kultywować jego tradycję.

Tak oto, w roku 1991 narodziła się firma “EJART”.

 

 

Z czasem, popularność oferowanych przez naszą firmę produktów, pozwoliła nam rozwinąć działalność. Kolejno powstawały nowe punkty sprzedaży.

Dziś, po przeszło 20 latach działalności, możemy się poszczycić prężnie działającą hurtownią, oraz siecią sklepów firmowych na terenie Warszawy i okolic.

Mimo bogatego doświadczenia w branży mięsno-wędliniarskiej, niezmiennie doskonalimy umiejętności i poszerzamy naszą wiedzę o potrzebach naszych Klientów.  Staramy się wychodzić naprzeciw Ich oczekiwaniom, poszukując nowych, ciekawych produktów. jak i pielęgnując tradycję sprzedaży towarów najwyższej jakości.